Způsoby financování

Způsoby financování

Chytrá řešení

Rozumíme Vašemu podnikání. Proto jsou naše finanční řešení chytrá a flexibilní. A neomezují Vaše úvěrové možnosti u banky.

Další informace o našich způsobech financování
Řešení pojištění

Řešení pojištění

Prvotřídní ochrana

Neberte potřebu ochrany podnikání před finančními riziky na lehkou váhu.

Další informace o našich řešeních pojištění

Způsoby financování

Úvěr

Úvěr

Vlastnictví od prvního dne

Vlastníkem autobusu budete vy. Platbu budete mít rozloženou do splátek. Využijete daňových výhod. To jsou hlavní charakteristiky našeho úvěru. Ve Vaší rozvaze se objeví jak úvěr, tak vozidlo. A co je na tom nejlepší? Po vypršení platnosti smlouvy vlastníte již splacený autobus.

Finanční leasing

Finanční leasing

Svoboda rozhodnutí o koupi

Toto flexibilní řešení financování Vám sníží daně. Po vypršení smlouvy budete mít maximální svobodu. Ve Vaší rozvaze se objeví jak úvěr, tak autobus. Po vypršení platnosti smlouvy máte dvě možnosti: můžete vozidlo vrátit, nebo jej odkoupit za předem sjednanou cenu.

Operativní leasing

Operativní leasing

Maximální flexibilita

Finanční řešení se všemi potenciálními možnostmi. Nejsou zde nutné žádné velké počáteční výdaje, protože si vozidlo pronajímáte. Autobus nefiguruje ve Vaší rozvaze, což Vás zbavuje rizik týkajících se likvidace a odpisů. Po vypršení platnosti smlouvy můžete autobus vrátit, leasing prodloužit nebo od nás autobus odkoupit. Do smlouvy lze začlenit i pojištění a dohodu o údržbě a opravách. A můžete být zcela klidní.

Možnosti financování

Možnosti financování

Na míru šité řešení

Ve společnosti Volvo Financial Services zkoumáme všechny možnosti, jak nalézt řešení, které pro Vás bude ideální. Nezáleží na tom, zda vlastníte jeden autobus, nebo celý vozový park. Naše řešení financování připravíme na míru tak, abychom optimalizovali Vaše peněžní toky.

Řešení pojištění

Havarijní pojištění

Havarijní pojištění

Pocit bezpečí

Nedovolte, aby Vám nešťastná náhoda zmařila podnikání. Zajistěte si prvotřídní ochranu před poškozením, krádeží, požárem či projevy vandalismu v případě, že nemůžete využít ručení třetí strany. Tato ochrana je šita na míru pro dopravní odvětví. Nabízí přesně takové krytí, jaké potřebujete. Nic víc. Ale také nic míň.

Povinné ručení

Povinné ručení

Nezbytná ochrana

Toto pojištění je vyžadováno zákonem a jeho cílem je chránit ostatní před škodami, které můžete způsobit. Nehody se totiž prostě stávají. A když už k nim dojde, pojištění odpovědnosti Vás ochrání před nároky ze strany ostatních. Chcete-li pro svou firmu komplexní ochranu, požádejte o kombinované havarijní pojištění a pojištění odpovědnosti.

Pojištění proti finanční ztrátě GAP

Pojištění proti finanční ztrátě GAP

Pro klid duše

Může dojít k nejhoršímu: krádeži Vašeho autobusu nebo vzniku totální škody na něm. V takovém případě pojistné plnění pokryje aktuální tržní hodnotu vozidla. Tato platba je často nižší než zůstatková hodnota uvedená ve smlouvě o financování. Pojistné krytí našeho pojištění proti finanční ztrátě Vám umožní uhradit zůstatek úvěru. K dispozici v našich smlouvách o financování.

Doplňková pojištění

Doplňková pojištění

Na míru podle Vašich potřeb

Nabízíme Vám doplňkovou řadu pojistných produktů pro podnikání. Jsou šity na míru podle Vašich potřeb, připraveny experty z Vašeho odvětví. Kontaktujte naše specialisty a vyžádejte si personalizované řešení pojištění. My totiž chápeme, co je v odvětví dopravy nejdůležitější.

Volvo Financial Services neposkytuje poradenství z oblasti daní nebo účetnictví. V případě potřeby se prosím obraťte na svého daňového poradce nebo účetního.

Chcete vědět více?

Chcete vědět více?

Naši specialisté na financování a pojištění udělají maximum, aby pro Vás našli všechny dostupné možnosti.

Kontaktujte nás