Jako člen skupiny Volvo Group představujeme finanční divizi jednoho z největších světových poskytovatelů řešení v dopravním odvětví.

Společnost Volvo Financial Services poskytuje kompletní sortiment finančních služeb pro odvětví nákladní dopravy, stavebních strojů, autobusové a lodní dopravy. Volvo Financial Services primárně podporuje značky Volvo Trucks, Volvo Construction Equipment, Volvo Buses, Mack Trucks, Renault Trucks, UD Trucks, SDLG a Eicher.

Společnost Volvo Financial Services byla založena v roce 2001 a sídlí v Greensboro v Severní Karolíně v USA. Zaměstnává po celém světě více než 1 400 pracovníků a poskytuje financování a pojištění zákazníkům ve více než 40 zemích.

Díky naší kultuře založené na respektu a podpoře patříme v oboru mezi vyhledávané zaměstnavatele a pro zákazníky i prodejce skupiny Volvo Group jsme jakožto poskytovatel finančních služeb první volbou. Jsme globální organizace, ale v podnikání využíváme i znalost místního prostředí. V rámci celého obchodního cyklu se snažíme vytvářet a udržovat dlouhodobé vztahy.

Volvo Group

Volvo Group

Společnost Volvo Financial Services je součástí skupiny Volvo Group, která je jedním z největších výrobců nákladních vozidel, autobusů, stavebních strojů a lodních a průmyslových pohonných zařízení na světě.

Další informace o skupině Volvo Group
Řiďte svou budoucnost.

Řiďte svou budoucnost.

Jako jeden tým, který táhne za jeden provaz, se společně snažíme pozvednout své výkony na novou úroveň – ve všem, co děláme. Nabízíme pracoviště, kde nechybí výzvy ani vzrušení, a zajímavé kariérní příležitosti pro zaměstnance, kteří mají chuť se rozvíjet.

Navštivte sekci Volná místa.